Svet-Stranek.cz
Osobní stránka

Zdravé cvičení:Osobní stránka na adrese: prozivot.diskutuje.cz

Zdravé cvičení

Správný druh pohybu je pro nás velmi důležitý - pomáhá řešit nadváhu a obezitu, pomáhá při inkontinci, neplodnosti, bolestech páteře, a tak přispívá k našemu zdravému životnímu stylu.
EVROPSKÝ TÝDEN ŽEN - HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

5. 7. 2011  16:00 - 17:00
Zdravotní cvičení v prevenci a léčbě osteoporózy, bolesti zad a pro posílení pánevního dna


5. 7. 2011  17:05 - 18:05
Bollywoodský tanec

6. 7. 2011 13:15 - 14:15
Zdravotní cvičení v prevenci a léčbě osteoporózy, bolesti zad a pro posílení pánevního dna


6. 7. 2011 14:20 - 15:20
Bollywoodský tanec

9.7. 2011 9:00 - 10:00
Bollywoodský tanec


Bolywood
pro všechny věkové kategorie


Bollywoodský tanec představujenový taneční a pohybový trend.  Jeodrazem vysoce vyvinuté, prastaré indické taneční tradice, ale přebírá pohybovéprvky všech kultur.  Za tímto stylem seskrývá směs tradičního indického tance a prvků jazz dance, hip-hopu a flamenka,kromě toho zde najdeme vlivy orientální, africké a další. Přibollywoodském tanci zažijete nový životní pocit. Je to výrazový tanec, jímž můžete vyjádřit své pocity pohybem. Spojuje radost ze života s účinným tělesným cvičením.  Nejenže bollywoodský tanec vyzdvihne vašiženskost, ale budete díky němu i ve vynikající kondici a vytvarujete si postavu.  Posilujete všechny skupiny svalů, přesto není bollywood jen prostým cvičením. Je totiž zároveň duševní relaxací a pomůže vám se více radovat ze života. 


Budete-li trénovat své tělo pravidelně, pocítíte účinek od hlavy k patě.. Energické kroky nohou a výrazné pohyby pažemi Vám rozproudí celý krevní oběh, navíc spalujete tělesný tuk, a už po několika dnech pocítíte zřetelné zpevnění bříška, nohou a zadečku.  Zkepšíte si pružnost vazů, šlach a svalů, a díky psílení pánevního dna se zbavíte mnoha  ženských problémů. Individuální přístup ke každému.  Cvičení  ve stylu bolywoodského tance je určeno a přizpůsobeno všem věkovým kategoriím.

kurz 10 lekcí  ....600 Kč
jednotlivá lekce 80 Kč/ 60 min

MC Leporelo, Resslova 3, začátek 12.1.  16 hodin.
Dle požadavků zájemců možno domluvit jiný termín.


Zdravé cvičení zaměřené na problémy s inkontinencí. Vhodné i pro ženy po porodu, řešení neplodnosti. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Ženy trpí inkontinencí dvakrát více často než muži. Těhotenství a porod, menopauza a struktura ženských orgánů a ženského těla způsobují tento rozdíl. Ale ženy i muži se mohou stát inkontinentními i pro neurologickýúraz, v důsledku vrozené dispozice, pro mozkovou mrtvici, skleroózu a fyzické problémy spojené se stárnutím.Ženy s inkontinencí mohou mít rozpaky mluvit o svém problému, což je alenesprávné. Inkontinence je léčena a často léčitelná v každém věku a velký podíl na jejím odstranění má právě tělesné cvičení. Za doprovodu pestré hudby se naučíte techniky a cvičení posilující pánevní dno, které pomáhají při řešení tohoto problémů.


Cvičení zaměřené na posílení pánevního dna. Kromě stretchingové a rehabilitační techniky využívá také prvky orientálních tanců, které mají na posílení pánevního dna blahodárný vliv. Cvičení je určeno a přizpůsobeno všem věkovým kategoriím.

kurz 10 lekcí  ....600 Kč
jednotlivá lekce 80 Kč/ 60 min

MC Leporelo, Resslova 3, začátek 14.1.  16 hodin.
Dle požadavků zájemců možno domluvit jiný termín.Cvičení v prevenci a léčbě osteoporózy.


Je známo, že správná pohybová aktivitaje nejen nejdůležitější prevencí  provznik osteoporózy, ale i důležitou složkou léčby osteoporózy. Pohyb, statickézatížení a tah svalů za okostici dráždí kostní buňky k produkci kosti asnižuje se kostní resorpce (odbourávání kostní hmoty).  Cvičení by mělo být vždy součástí terapie medikamentózní. Za relaxační hudby se naučíte se sestavu cviků vhodných pro prevenci i léčbu osteoporózy, která je vhodná pro všechnyvěkové kategorie.


kurz 10 lekcí  ....600 Kč
jednotlivá lekce 80 Kč/ 60 min


Termín bude určen: